Expo-net.cz

Profily partnerů 2012


Partneři

 

CSC

CSC je světovým lídrem v poskytování technologických řešení a služeb. CSC využívá své pokročilé schopnosti zejména v oblasti tvorby a integrace systémů, outsourcingu informačních technologií a obchodních procesů, vývoje aplikačního softwaru, webhostingu a aplikačního hostingu, programové podpory a management consulting. V České republice působí CSC již od roku 1995 a mezi její klienty patří důležité společnosti v oblasti veřejné správy, zdravotnictví, veřejných služeb a finančních služeb.

www.csc.com

 

D-Link

D-Link, dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. Celosvětově dodává 21 % všech LAN přepínacích portů a před ním se drží již jen společnost Cisco. D-Link byl nedávno zahrnut do přehledu nejúspěšnějších světových společností působících v oblasti informačních technologií v BusinessWeek Magazine „Info Tech 100“.
D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě s centrem v Londýně. Tento region je pro společnost strategicky důležitý a představuje jednu třetinu jejích globálních příjmů.

www.dlink.cz

 

ESET software spol. s r.o.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění.  ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV- Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.
Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSence® okamžitě reagují na nové hrozby.
ESET má sídlo v Bratislavě na Slovensku, pobočky v Praze, v Bristolu, Buenos Aires, San Diegu a je reprezentována ve více než 180 zemích světa. V roce 2008 otevřel ESET vývojové centrum v polském Krakově. Firma patří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

www.eset.cz

 

Fortinet

Fortinet je celosvětový výrobce zařízení pro síťovou bezpečnost a přední výrobce řešení jednotné ochrany sítě (UTM). Produkty a služby Fortinetu poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu proti stále dynamičtějším bezpečnostním hrozbám, přičemž zjednodušují infrastrukturu bezpečnosti IT. Vlajková loď firmy Fortinet, produkt FortiGate, umožňuje ASIC-akcelerovanou výkonnost, integruje více vrstev bezpečnosti a je navržen tak, aby chránil proti aplikacím a síťovým hrozbám. Široká řada produktů firmy Fortinet nabízí více než UTM a chrání firemní sítě od koncových bodů, přes perimetr až po jádro sítě, včetně databází a aplikací. Distributorem produktů Fortinet pro ČR a SR je společnost SkyVera s.r.o.

www.skyvera.cz/cz/produkty/fortinet

 

PROFIcomms

Společnost PROFIcomms je distributor aktivních prvků, specializující se na oblasti podnikových, metropolitních, telekomunikačních sítí a kamerových systémů. Součástí služeb poskytovaných našim partnerům je nadstandardní  technická, aplikační a obchodní podpora při návrhu a realizaci projektů.
Společnost PROFIcomms se v minulém roce stala autorizovaným distributorem produktů německé společnosti gateProtect pro ČR a SR. gateProtect je jedním z předních světových výrobců bezpečnostních řešení pro počítačové sítě. Zaměřuje se zejména na síťové a aplikační firewally nové generace, s podporou UTM a VPN. Produkty gateProtect disponují unikátním a patentovaným management rozhraním eGUI, které zákazníkům prokazatelně šetří čas i peníze. Celosvětově bylo provedeno již přes 40,000 instalací založených na řešení gateProtect. V Evropě mezi nejvýznamnější zákazníky patří například TÜV Thüringen, E.ON Energy, Mercedes Benz, Galileo Satellite Systems a Constantin Film.

www.proficomms.cz

 

SkyVera s.r.o.

Společnost SkyVera s.r.o. je distributorem IT produktů v oblasti telekomunikací a síťové bezpečnosti pro český a slovenský trh. Svoji činnost započala v lednu 2009. Jako distributor s přidanou hodnotou klade především důraz na kvalitu, profesionalitu a flexibilitu nabízených řešení a služeb. Její kvalifikovaný a certifikovaný tým odborníků na bezpečnost disponuje dlouholetými zkušenostmi s realizacemi velkých projektů z oblasti telekomunikačního, bankovního, komerčního i státního sektoru. Nabízí špičkové produkty výrobců Fortinet, Aruba Networks, Extreme Networks, LifeSize, Palo Alto Networks, SafeNet, Polycom a f5.

www.skyvera.cz

 

STAPRO s.r.o.

Společnost STAPRO s. r. o. je významným dodavatelem informačních systémů, diagnostických přístrojů, zdravotnické techniky a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. Stapro od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního aplikačního software a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993.
Po fúzi se společností AKORD SOFTWARE s.r.o. v roce 2005 upevnila společnost STAPRO svou pozici na trhu další akvizicí se společností MLAB software s.r.o., ke které došlo v lednu 2008. Současně se v roce 2008 Stapro stává 100% vlastníkem IT divize GreyFox společnosti Medicon a následně v roce 2010 se stává vlastníkem části společnosti HiComp a.s.

www.stapro.cz

 

 


Partneři 2012:

CSC

D-Link

eset

proficomms

stapro

 

Mediální partneři:

Kurzy, školení

 

 

 

Pitný režim zajišťuje:

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS